We zijn weer aan het einde van een heel seizoen competitie biljarten bij de bond (Zwolle en omstreken) gekomen, met 2 teams die nog iets verder gaan om meer resultaten te boeken C1 en C3 succes op naar het ultieme succes Nederlands Kampioen worden is een droom maar het kan .

Het C3 team 2 van de K.B.C.1911 heeft de beslissingswedstrijd afgelopen zaterdag 20-04 tegen H.B.C uit Hoogeveen gewonnen.

Deze wedstrijd werd bij de Brouwerij gespeeld  tussen de winnaars van poul A en poul B, dit om te beslissen wie algeheel winnaar werd van de C3 klasse libre klein.

 

Er werd op 1 tafel gespeeld dus Dick Stam (60) tegen Sau Pham (90)  en Sau begon en wist dat het een zware en moeilijk partij voor hem zou worden.
Ja en dat bleek ook wel na een aantal kleine series van beide spelers stond het in de 13de brt 30--20 voor Sau. Tot dat Dick in de 15 brt een serie op tafel neerlegde van 27 en daar kon zijn tegenstander niet meer terug komen die was gebroken .
Dick maakte er 60 in 17 brt met een moyenne van 3.750 hste serie van 27 (klasse Dick) geweldig gespeeld .
Bert (49) moest tegen Roel Riemersma (60) en deze partij eindigde voor Bert heel gunstig in de 10 brt was het 26-8 voor Bert en die liep langzaam maar zeker verder uit. Op het laatst werd het spannend omdat Roel er nog 2 moest in de gelijkmakende brt en helaas miste.
Bert maakte in 26 brt 49 met een moyenne van 1.885  hste serie van 9 redelijke partij.

Ilona (41 moest tegen Andre v/d Klok (55) en ze hoopte dat ze haar goede vorm in deze partij weer kon etaleren .
Maar Andre was in goede doen en gaf Ilona geen schijn van kans en wou in ieder geval de eer nog een beetje redden met zijn partij.
En dat gebeurde ook Ilona knokte nog wel terug met een serie van 7 maar over de hele partij was Andre beter.
Ilona kreeg er in 22 brt maar 28 mee met een moyenne van 1.273 hst serie van 7.
Jammer voor haar maar het maakte veel goed dat haar medespelers wel wisten winnen en zo het kampioenschap binnen haalden.
De prijsuitreiking werd gedaan door een bestuurslid van de bond Zwolle en Omstreken Piet de Haan die hing de medailles om bij alle drie de K.B.C spelers. En snel werd duidelijk dat we op car percentage van 97 % tegen 76%  kampioen werden.


Ook wil ik de supporters bedanken voor hun mentale steun het was super dat jullie erbij waren (oude tijden herleven) .
Nu gaan we verder op 25 mei naar S.M.R Hattem voor de 1ste tussenronde van de 2 hopend op een goed vervolg.

bjh

Foto's staan onder het kopje Finales

Ilse Krishnadat is 3de geworden in de gewestelijke finale bandstoten in Steenwijk.

Nadat ze vrijdag een moeilijke avond had en er niet veel wou lukken zij ze maakte ze zaterdag en zondag weer goed .
Ze had nog een kans op de 2de plek maar verloor gelijk haar partij en moest nog 1 partij spelen en die speelde ze heel knap uit met een moyenne van 1.700 , en kwam daarmee wel op een verdiende 3de plek dus eremetaal.

Proficiat Ilse verdienstelijk gespeeld. Zie foto ,s onder het kopje finales

bjh.

De datums van de onderlinge clubcompetitie finales zijn bekend  op 7/8 juni a/s 

( zie link Finales )


De agenda is weer bijgewerkt met alle thuiswedstrijden van de teams die voor de bond uitkomen. 

Bijgewerkt op 12-04--2024

Zie link :  Bondscompetitie en verslagen

08-05 2024: Alle standen van de onderlinge  club competitie zijn weer bijgewerkt

Zie: link Clubcompetitie

Ilona Hollander  van de K.B.C.1911 heeft zich geplaats voor de gewestelijke  finale dames  libre klein  dames.

Info zie: kopje Finales

Afgelopen weekend werd er bij de K.B.C.1911 de gewestelijke finale gespeeld van de hoofdklasse bandstoten klein.(75 in 30 brt max).

Dat was een finale met een tintje werd omdat er spelers af zegden i,v,m dat weekend dus er speelden van de originele lijst maar een 4 tal mee dus ?
Dat waren A.Plender( K.B.C.1911), Westerbeek (BV Steenwijk), G.Luppes (Asser Biljartclub) en R.Eefting (Central).

Maar oke ze konden spelen en gelijk de 2de ronde was er de verrassing dat Jan Westerbeek verloor van Roelof Eefting oeps .

Albert ging redelijk en hij denderde door op zijn eigen manier en won in alle 4 ronden en moest de laatste partij tegen Jan Westerbeek dus gelijk spel was genoeg voor het kampioenschap.
En dat werd een spannende partij tussen die 2 toppers , maar Albert kon deze partij naar zich toe trekken en werd met 10 match punten terecht gewestelijk kampioen en mag nu de Nationale finale spelen in 
Café / Zaal 't Vrijthof - Molenstraat 6 - Oirschot

Speel datum: 7
7 juni 2024 - 15:00
Einddatum:
9 juni 2024 - 23:00