Kampioenenoverzicht


Jaartal Clubkampioenschappen Libre Clubkampioenschappen Driebanden Bandstoten recreanten Paasbandstoottoernooi
1962 K. Klein      
1963 P. de Jong      
1970

K. Kruithof

     
1971

J. van de Beld

     
1972

P. de Jong

     
1973

B.P. van Mierlo

     
1974

T. Last

     
1975

J. Beks

     
1976

B.P. van Mierlo

     
1977

J. Beks

     
1978

G. Beks

     
1979

R. Otten

     
1980

J. van de Beld

     
1981

R.E. Dietrich

     
1982

A. Wezenberg

     
1983

N.v.t.

     
1984

N.J. van de Herik

     
1985

T. Last

B. Schilder    
1986

B. van de Heide

B. van de Heide    
1987

J. Kok

S.B. Vrieswijk    
1988

L. Karel

T. Wezenberg    
1989

A. Net

J. van de Beld    
1990

E. Vaandering

A. Net    
1991

A. Haverman

P. Habits    
1992

A. Rietberg

A. Wezenberg    
1993

M. Hannema

N.v.t.    
1994

P. van Oostenbrugge

N.v.t.    
1995

P. van Oostenbrugge

N.v.t.    
1996

A. van Enk

A. Haverman    
1997

P. van Oostenbrugge

E. Vaandering    
1998

W. Kuiper

B.J. Hollander    
1999

R. Bleek

S. Bakker    
2000

H. van de Weij

S.B. Vrieswijk    
2001

M. van Dijk

B.J. Hollander    
2002

R. Velthuis

W. Hendriks   M. Hannema
2003

A. Kaandorp

W. Hendriks    
2004

J. Grisnigt

W. Smit   M. van Dijk
2005

M. Klappe

W. Hendriks   J. Boersma
2006

A. Rietberg

H. Witteveen D. Timmer G. Kootstra
2007

M. van de Akker

H. Bannink R. Potkamp H. Suicmez
2008

J. Endeman

H. Suicmez J. Kalter G. van de Akker
2009

R. Witteveen

T. van Staveren H. Witteveen M. van Dijk
2010

B. Gorter

M. Hollander J. Grisnigt M. van de Akker
2011

R. Witteveen

B.J. Hollander T. van Staveren B. van Kleef
2012

R. Witteveen

M. Hollander J. Grisnigt P. van Oostenbrugge
2013

B.H.A. Veenhuis

P. van Oostenbrugge H. van Emmen J. Kiel
2014

P. Koster

W. Hendriks H. Nielsen J. Kranenburg
2015

R. Dietrich

W. Hendriks B. Veenhuis M. Hannema
2016

R. Bos

P. Hanekamp A. Kalter P. van Oostenbrugge
2017

M. Klappe

H. Fixe T. van Staveren M. Hannema
208     H. Witteveen R. Witteveen
Triatlon / Driebanden
 1991-1992 T. Van Enk (T.b)                                                  
1992-1993 M. van Dijk (T.b)
1993-1994 G. Diender (T.b)
1994-1995 E. Vaandering (D.b)
1995-1996 G. Diender (D.b)
1996-1997 B.J. Hollander (T.b)
1997-1998 S. Bakker (D.b)
1998-1999 M. van Dijk (D.b)
1999-2000 B.J. Hollander (T.b)
2000-2001 F. Heeringa (D.b)
2001-2002 J. Mulder (T.b)
2002-2003 P. van Oostenbrugge (D.b)
2003-2004 N.v.t.
2004-2005 H. van de Weij (T.b)
2005-2006 M. Klappe (D.b)
2006-2007 J. Endeman (T.b)
2007-2008 J. Endeman (T.b)
2008-2009 P. van Oostenbrugge (T.b)
2009-2010 R. Witteveen (T.b)
2010-2011 H. Nielsen (T.b)
2011-2012 P. van Oostenbrugge (T.b)
2012-2013 P. van Oostenbrugge (T.b)
2013-2014 T. van Staveren (T.b)
2014-2015 J. Endeman (T.b)
2015-2016 M. van Dijk (T.b)
2016-2017 C. Carlu (T.b)
2017-2018 R. Witteveen (T.b)
Jeugd
2007 Take Bakker                                                    
2009 Daphne Klappe
2010 Naomi Struik
2011 Jimmy Lee Heeringa
2012 Naomi Struik
2013 Nick Groenendijk
2015 Andreas Muselis
Damestoernooi
1994 Rieki Dommerbolt                                          
1995 Ilse Krishnadath
1996 Anneke Rietberg
1997 G. Burgers
1998 L. Toisuta
1999 Roelie Steggink
2000 Agnes van Dijk
2001 Agnes van Dijk
2002 I. Schuur
2003 Wendy van Weeghel
2004 Z. Eiling
2005 Alice van Weeghel
2006 Roelie Steggink
2007 Hillie van Wijk
2008 Hillie van Wijk
2009 Ilona Hollander
2010 Alie Hollander
2011 Jory looman
2012 Hetty Dorgelo
2013 Alie Hollander
2014 Wilma Akkermas
2015 Ilse Krishnadath
2016 Carla Diek
2017 Joyce Klunder
2018 Natasja Damen