Historie 2020-2030


2020-2022

 

Op de Algemene Ledenvergadering van 24-11-2020 (ook digitaal) neemt Fred Groenendijk het voorzitterschap over van Ilona Hollander.

 J. v.d. Beld  60 jaar lid KBC 1911 waarin 25 jaar voorzitter. 

R.E.Dietrich  40 jaar lid KBC 1911.

H. v. d. Bend en W.H. v. Dijk 12½ jaar lid KBC 1911.

 

Mario Hollander wint het 6e en 7e Open Driebandentoernooi.


Nationaal Kampioenschap. 

Jeffrey Vinke 1e plaats N.K. Jeugd Libre 2e klasse 2021.. 

C3 Team KBC1911 4e plaats (Dick Stam, Bert Hollander, Fred Groenendijk, Ilona Hollander).

Jeffrey Vinke 2e plaats N.K. Jeugd Libre 2e klasse 2022.

 

Gewestelijke finales.

 

C1 Team KBC1911 Libre 2e plaats (Peter Gnodde, Armand Haveman, Albert Plender, Mario Hollander).

C3 Team KBC1911 Libre 1e plaats Poule 1 (Dick Stam, Bert Hollander, Fred Groenendijk, Ilona Hollander).

C5 Districtsteam Z&O 2e plaats (Met Ilse Krishnadath en Ilona Hollander).

Ilse Krishnadath 2e plaats Libre 2e klasse Dames.

Ilona Hollander 6e plaats Libre 2e klasse Dames.

Ilona Hollander 5e plaats Libre 4e klasse.

Armand Haveman 8e plaats Libre Hoofdklasse.

Districtfinales.

 

Ilona Hollander 2e plaats Libre 4e klasse.

Ilse Krishnadath 1e plaats Libre 2e klasse Dames.

C1 Team KBC1911 Libre 1e plaats (Peter Gnodde, Armand Haveman, Albert Plender, Mario Hollander, Menno van Dijk).

C3 Team KBC1911 Libre 2e plaats (Dick Stam, Bert Hollander, Rene Mulder, Fred Groenendijk, Ilona Hollander).

 

2022-2024

Fred Groenendijk treedt af als voorzitter.   Dick Stam neemt het voorzitterschap voorlopig waar.

 

Nationaal Kampioenschap.

Albert Plender 3e plaats Libre 1e klasse 2022-2023.

Peter Gnodde 3e plaats Kader 38/2 kl. extra klasse 2022-2023.

Peter Gnodde 1e plaats Bandstoten Hoofdklasse.

Peter Gnodde 3e plaats Overgangsklasse Libre.

 

Gewestelijke finales.

Peter Gnodde 1e plaats Kader 38/2 kl. extra klasse 2022-2023.

Albert Plender 1e plaats Libre 1e klasse 2022-2023.

Mario Hollander 2e plaats Libre 2e klasse 2022-2023.

Ilona Hollander 8e plaats Libre 2e klasse Dames.

 

Districtfinales.

Mario Hollander 1e plaats Libre 2e klasse 2022-2023.

Albert Plender 1e plaats Libre 1e klasse 2022-2023.

Menno van Dijk 6e plaats P.K. Libre 2e klasse Dagcomp. 2023-2024.